حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن از هوادار |تشخیص لباس اصل از تقلبی

امروزه اغلب مردم به دنبال تشخیص لباس اصل از تقلبی در سراسر کشور هستند ، با توجه به اینکه محصولات برند و اصل بسیار کم و گران هستند . بسیاری از مردم قدرت خرید اینگونه لباس ها رو ندارند، به همین دلیل فقط در کلان شهرها نمایندگی برندهای مختلف وجود دارد. کپی از محصولات اصلی یکی بزرگترین رویدادها در بین بازاری ها می باشد. . این محصولات متنوع هستند و برگرفته از انواع مارک مانند لباس، کفش، جواهرات، محصولات چرمی، لوازم جانبی، و حتی غنائم برای ورزش و غیره را در بر میگرد. گاهی اوقات این کپی ها در موزه ها و سایر ورزش ها و یا وظایف اعطای جایزه استفاده می شود، زیرا اصل آن ها بسیار گران است.
یکی از جذابترین بخش لباس در بین نوجوانان و جوانان ، ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن از هوادار می باشد. در ادامه به ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن از هوادار می پردازیم.

 

ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن از هوادار |تشخیص لباس اصل از تقلبی

 

ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن از هوادار |تشخیص لباس اصل از تقلبی

 

در ابتدا مهمترین بخش در لباس های اورجینال از هر نوع برندی ، لباس های ورزشی به دو نوع نسخه لباس هواداری و بازیکن تقسیم می شوند.
هدف اصلی از جدا کردن لباس ورزشی بازیکن از هواداری پایین آمدن قیمت لباس برای نسخه هواداران در مقایسه با لباس نسخه بازیکان می باشد. چون بعضی از فناوری های به کار رفته در لباس بازیکنان لزومی به استفاده در نسخه لباس هواداران را ندارد. در ادامه به بررسی تفاوت های این دو نسخه از لباس ورزشی می پردازیم.

در ابتدا به نمای کلی از لباس ورزشی نگاهی می اندازیم:

 

 

ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن و هوادار | تشخیص لباس اصل از تقلبی

 

لباس ورزشی سمت چپ از نوع بازیکن و لباس ورزشی سمت راست از نوع هواداری می باشد. در نگاه اول متوجه فرم لباس ورزشی و نحوه فیت شدن آن بر روی فرد مورد نظر را مشاهده می کنید، در کل لباس ورزشی نسخه بازیکن دارای حالتی آیرودینامیکی و تنگ تر دارد ، در صورتی که در نسخه هواداری لباس راحت و بازتر می باشد.

 

تفاوت های لباس ورزشی بازیکن از هوادار

 

۱- نوع لوگو بر روی لباس ورزشی

اولین تفاوت در نوع لباس های ورزشی ، نوع لوگو و نوع نوشته های روی لباس مثل لوگو باشگاه و لوگو تامین کننده لباس می باشد. در نسخه هواداری لوگو باشگاه و اسپانسر از نوع دوختی و گلدوزی شده و در نسخه بازیکن از نوع پرس گرم می باشد. علت اینکار در نسخه بازیکنی کاهش وزن لباس و همچنین عدم التهاب پوست به خاطر نخ های به کار رفته لوگو می باشد.

 

 

 

ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن و هوادار | تشخیص لباس اصل از تقلبی

 

همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می شود تصویر سمت چپ از نسخه بازیکن و  تصویر سمت راست از نسخه هوادار می باشد.

 

۲- تفاوت در پشت لباس ورزشی

 

ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن و هوادار | تشخیص لباس اصل از تقلبی

 

 

تفاوت بعدی در پشت لباس ورزشی می باشد ، معمولا تفاوتهایی بین این دو نسخه از لباس وجود دارد. که شما در تصویر بالا سمت چپ نسخه بازیکن و در  سمت راست نسخه هوادار را مشاهده می کنید. یکسری آپشن هایی در لباس بازیکن ها هست که در نسخه هواداری وجود ندارد. بلکه نیازی هم به داشتن چنین آپشنی برای لباس های ورزشی هوادار نمی باشد.

 

۳- فناوری مخصوص خنک و خشک نگه داشتن لباس ورزشی

 

ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن و هوادار | تشخیص لباس اصل از تقلبی

 

تفاوت بعدی در لباس ورزشی در نسخه هواداری و بازیکن ، فناوری مخصوص خشک و خنک نگه داشتن لباس بر اثر تعریق بدن است که در تصویر بالا فناوری adizero و climacool  را مشاهده می کنید. هر دو فناوری وظیف یکسانی دارند ولی فناوری adizero که در نسخه بازیکن به کار گرفته شده است دارای کارایی بیشتری نسبت به نسخه climacool می باشد. و همچنین در همه ی برندها نیز همین موضوع وجود دارد.

 

۴- برچسب نشان دهنده اورجینال بودن لباس ورزشی

 

ماهیت تشخیص لباس ورزشی بازیکن و هوادار | تشخیص لباس اصل از تقلبی

 

در لباس های تولید برند نایک در پایین لباس برچسبی وجود دارد که نشان دهنده ی اورجینال بودن و همچنین هواداری بودن یا بازیکنی بودن نسخه لباس ورزشی را مشخص می کند. هر دو برچسب شکل یکسانی دارند ولی سمت راست برچسب دارای دو نوع دوخت طلایی و نقره ای می باشد، که دوخت طلایی نشان دهنده ی لباس ورزشی بازیکن و دوخت نقره ای نشان دهنده ی لباس ورزشی هوادار می باشد.

 

در ضمن قابل ذکر است که برای خرید لباس های ورزشی و همچنین در جهت خریدی آسوده می توانید به سایت دراپ بال مراجعه نمایید.

 

 

زهرا حاجی

ست هواداری و کیت رسمی تیم ها

ارسال دیدگاه
X