حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نکات جالب در مورد اجناس بدون گارانتی | حتما بخرید

امروزه با توجه به اینکه قیمت اجناس، بخصوص لوازم خانگی به طرز باورنکردنی در حال افزایش است. مردم را به فکر انداخته که چگونه با کمترین بودجه بتوانند اجناس مرغوب را خریداری کنند. در حال حاضر اجناس اصل به همراه گارانتی به ندرت یافت می شود ، و همچنین با توجه به اینکه بازخورد خدمات پس از فروش به طرز مشهودی برای مردم جوابگو نبوده ، باعث نارضایتی مردم شده است. مردم با اجناس دارای گارانتی با اختلاف زیاد قیمتی نسبت به اجناس بدون گارانتی در بازار روبرو شده اند. از این رو شهرهای مرزی و آبی که اجناس بدون گارانتی را به صورت مسقیم وارد می کنند نظر مردم را به خود جلب کرده است. در ادامه نظر شما را در مورد شهر هندیجان و بازار فروش اجناس بدون گارانتی که با قیمتی مناسب و کالا مرغوب می باشد جلب می نماییم.

 

نکات جالب در مورد اجناس بدون گارانتی | حتما بخرید

 

نکات جالب در مورد اجناس بدون گارانتی | حتما بخرید

 

 

بندر هندیجان خوزستان

 

نکات جالب در مورد اجناس بدون گارانتی | حتما بخرید

 

شهرستان بندر هندیجان استان خوزستان با دارا بودن ۹۵ کیلومتر مرز آبی با خلیج‌ فارس و دو اسکله مهم بندر بحرکان و سجافی نگین این آبراه حیاتی شده است. هندیجان از شهرهای تاریخی ایران در جنوب شرقی خوزستان، در ۷۰ کیلومتری جنوب شرقی ماهشهر و در شمال خلیج‌ فارس واقع‌ شده است با توجه به گذر رودخانه زهره از وسط این شهر مناظر طبیعی و زیبایی در آن شکل‌گرفته است.

شهر هندیجان یک بندر تجاری می باشد که از طریق آب های خلیج فارس با کشور امارات متحده عربی روابط اقتصادی (واردات و صادرات) دارد که هرساله میلیون ها اجناس بدون گارانتی خانگی وارد بندر هندیجان می شود و در بازارهای این شهرستان عرضه میگردد. از آن جهت که در این شهرستان اجناس بدون گارانتی با قیمتی مناسب ارائه میشود ، باعث شده از شهرهای مختلف کشور جهت تهیه کالا های مورد نیاز خود به بندر هندیجان سفر کنند.

 

دلایل ارزان بودن اجناس بدون گارانتی

 

شهر هندیجان علاوه بر جاذبه های گردشگری دریایی، اسکله صیادی هندیجان و ساحل بحرکان، بازارهای بسیارجذابی نیز دارد که توجه هر گردشگری را به خود جذب می کند؛ بازار هندیجان همچون سایر بازارهای خوزستان به ارزان تر بودن کالاهایشان معروفند. یکی از معروف ترین بازارهای هندیجان، بازار لوازم خانگی این شهر است؛ تقریبا اکثر مردمی که به دنبال اجناس بدون گارانتی ارزان می باشند سری به بازار هندیجان می زنند. نزدیکی به دریا در این شهر، همچون سایر شهرهای مرزی باعث شده تا اقلام با قیمت کمتر به فروش برسند؛ به طوری که تفاوت قیمت به خصوص در کالاهای بزرگ و گران به چشم می خورد.

در بازار هندیجان لوازم خانگی از کوچک و بزرگ، یخچال و فریزر، ماشین لباس شویی، تلویزیون، کولر و … همه چیز را از هر برندی میتوان با قیمت هایی کمتر و البته اجناس بدون گارانتی پیدا کرد. تنها کافی است چند مغازه را پشت سر بگذارید و سراغ کالای مورد نظرتان را بگیرید. لوازم خانگی کوچک نیز در همین بازار با قیمتی مناسب پیدا می شوند. در لوازم خانگی آشپزخانه معمولا دست تان به اندازه لوازم خانگی بزرگ باز نیست و برندها و وسیله ها کمی محدودترند اما این بدان معنی نیست که خبری از برندهای معروف نباشد. فیلیپس، کنوود، دلونگی، مولینکس و … همه در کنار برندهای کمتر شناخته شده به چشم می خورد. اما اگر دنبال وسایل خانگی خاص و کمتر شناخته شده هستید شانس کمی برای پیدا کردن آن در این بازار دارید.

در شهر هندیجان اکثر کالاها به صورت مستقیم  از دبی وارد می شوند و ترخیص کالا ها نیز توسط خود فرد انجام میشود و این امر واسطه های عرضه کالا در کشور را کاهش میدهد و سبب قیمت منصافانه و مناسبتر از سایر فروشگاه های کشور میشود. سادگی و کم واسطه بودن این پروسه سبب قیمت بسیار مناسب و رقابتی کالا در کل کشور می شود.

 

پرداخت هزینه اجناس درب منزل

 

در شهر هندیجان کسبه جهت اطمینان خاطر مشتریان به دلیل اینکه اجناس بدون گارانتی می باشند  امکان پرداخت هزینه کالا درب منزل را برای تمامی کالا های درون فروشگاه ممکن ساخته اند ، تا آن دسته از مشتریانی که ترجیع میدهند هزینه کالا را درب منزل بپردازند با اطمینان بیشتر از فروشگاه خرید نمایند.

 

فروشگاه اینترنتی دراپ بال از ابتدای فعالیت خود تا اکنون کالا های خود را میهمان بیش از ۱۰۰۰ خانه ایرانی کرده و همواره مورد اعتماد مشتریان خود بوده است.

 

 

زهرا حاجی

ست هواداری و کیت رسمی تیم ها

ارسال دیدگاه
X