حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

حریم خصوصی

حریم خصوصی

 

فروشگاه اینترنتی شوپیکا بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت تاکید بسیار دارد. این متن شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات توسط فروشگاه اینترنتی شوپیکا می‌باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران فروشگاه اینترنتی شوپیکا را به صورت منحصربه‌ فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست، اشاره نمود.

 

اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

 

شما با ثبت نام در این سایت مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و … را در اختیار شوپیکا قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در شوپیکا و تقاضا برای ثبت سفارش، نیاز به اضافه کردن مشخصاتی چون نشانی و تلفن‌های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت شوپیکا، به عنوان کاربر سایت شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار شوپیکا خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در فروشگاه اینترنتی شوپیکا نخواهد بود.
شوپیکا اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده به وسیله شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این‎گونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتویات متناسب مختص شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از فروشگاه اینترنتی شوپیکا قرار نخواهد گرفت.
شوپیکا اطلاعات شما را در اختیار کسی قرار نخواهد داد، به جز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به ناحیه کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت شوپیکا وارد کرده‌اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر است.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 

شوپیکا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به اطلاعات خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به صورت رمزگذاری شده در پایگاه داده‌های شوپیکا نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته برای نگهداری از آن‌ها انجام شده است.

امیدواریم که با رعایت بیشترین تلاش در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم را به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی شوپیکا داده باشیم. لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش ارتباط با ما به اشتراک بگذارید.

 

X