حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد ، که به مراسمی دعوت شوید و ندانید چه لباسی مناسب آن مناسبت و مراسم است. لباس ها ظاهر ما را شکل می دهند و شکل ظاهری ما بر روی افکار دیگران تاثیر گذار است. همه افراد از ظاهر آدما و طرز لباس پوشیدنشان نکاتی را در ذهن خود ثبت می کنند. هرچه ظاهر شخص آراسته تر و منظم تر باشد در نظر دیگران محبوب تر خواهد بود.  انتخاب لباس جذاب اهمیت فوق العاده ای دارد و باید به آن توجه کنید.

هر مراسم و مکانی که به آن دعوت می شوید، پوشش و لباس مختص خود را می خواهد ، پس ما باید این فرق را به صورت ویژه برای موقعیت های مختلف به کار ببندیم. همگونی لباس پوشیدن با مراسمی که در آن شرکت می کنیم به ما اعتماد به نفس بیشتری می دهد. در واقع لباس پوشیدن و انتخاب لباس مناسب، نوعی هنر است. در ادامه به نکاتی برای انتخاب لباس مناسب در موقعیت های مختلف اشاره می کنیم.

 

 

نکات کلیدی نحوه ست کردن لباس

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

مراسم های شاد و جشن

 

در مراسم های شاد مانند عروسی، عروس لباس بلند سفید به تن می کند، پس بهتر است مهمانان دیگر لباس سفید نپوشند. لباس بانوان در عروسی ها اغلب لباس های بلند کارشده به همراه استفاده از جواهرات است. لباس مناسب آقایان نیز برای مراسم های جشن مانند عروسی کت و شلوار است. در این مراسم ها بسته به اینکه چه نسبتی با عروس و داماد دارید، مدل و رنگ لباس می تواند متفاوت باشد. در ضمن اگر قرار است در مراسم عروسی مدام ایستاده باشید و گه گداری هم برقصید، بهتر است لباس مناسب و کفش مناسبی داشته باشید.

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

 

مراسمات خانوادگی

 

افراد اغلب در جمع خانواده خود راحت تر از دیگر جمع ها و مکان ها هستند و می توانند در مراسمات خانوادگی لباس های معمولی بپوشند. که البته در فصول مختلف می توان لباس های جدید همان فصل را پوشید. سعی کنید در جمع خانواده راحت ترین لباس را بپوشید تا گرمای جمع خانوادگی را بیشتر حس کنید.

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

لباس مناسب برای رفتن به مصاحبه کاری

 

شرکت در بعضی از مکان ها ممکن است سرنوشت زندگی انسان را تغییر دهد. مصاحبه کاری از آن دسته مراسم های خاص بوده که لباس پوشیدن در آن بسیار مهم است. در مصاحبه ظاهر افراد و اینکه چه تاثیری بر ذهن مدیرعامل یا مصاحبه کنندگان می گذارد و شما را چگونه معرفی می کند، بسیار مهم خواهد بود.

در این گونه مکان ها بهتر است لباس های مرتب و اتو کشیده بپوشید که نظم شما را نشان دهد. برای آقایان پوشیدن کت و شلوار مناسب بوده و خانم ها بهتر است برای حضور در این مکان ها از زیورآلات استفاده نکنند. پوشیدن لباس رسمی در کنار استفاده از یک ساعت مچی می تواند بسیار مناسب باشد.

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

لباس مناسب مهمانی اداری

 

معمولا در این مراسم ها افراد جدی هستند و اغلب صحبت ها محور کار صورت می پذیرد. پس بهتر است لباس خیلی مجلسی و رسمی نپوشید تا بتوانید در جمع راحت تر باشید. بهتر است در اینگونه مراسم ها حرفه ای به نظر برسید تا یک فرد خیلی رسمی!

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

 

لباس مناسب مراسم ترحیم

 

در اغلب مراسمات ترحیم بهتر است برای احترام به خانواده عزادار از لباس هایی با رنگ تیره و ترجیحا مشکی استفاده کنیم. در این مراسم ها بهتر است از زیور آلات مختصر استفاده بشود و ظاهر ما نشان از احترام به فرد عزادار باشد.

 

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

 

لباس شرکت در مناسبت های مذهبی

 

برای شرکت در این مراسم ها بهتر است به عرف لباس پوشیدن در این مکان ها و مراسم ها دقت کنیم و همان عرف را در لباس پوشیدنمان رعایت کنیم. اغلب در این مراسمات استفاده از زیورآلات و یا لباس هایی که متفاوت از دیگران باشد، مناسب نیست و جلوه بدی از ما به دیگران نشان می دهد.

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

 

 

مهمانی غیر رسمی و دوستانه

اغلب در این مراسم ها و دورهمی ها پوشیدن لباس های اسپرت با رنگ های متنوع و باب سلیقه شما مناسب است. استفاده از لباس هایی که فعالیت در آنها برای شما راحت تر باشد شما را در مهمانی فعال تر و شاد تر نشان خواهد داد.

 

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

لباس مناسب قرار با عشق

برای قرار و ملاقات با عشقتان نیاز نیست لباس های رسمی بپوشید؛ بلکه لباس های راحت و اسپرت با ظاهری آراسته و منظم را انتخاب کنید. سعی کنید رنگ هایی که انتخاب می کنید با هم هماهنگ باشد و شما را فردی با سلیقه، منظم و شاد نشان دهد.

 

 

 

راهنمای انتخاب لباس جذاب برای مناسبت ها

 

 

 

 

 

زهرا حاجی

ست هواداری و کیت رسمی تیم ها

ارسال دیدگاه
X