حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه بازگردانی کالا

معمولا بزرگترین مشکل افرادی که لباس را بصورت اینترنتی خریداری میکنند، ترس از سایز لباس یا کفش است. همچنین برخی مشتریان به فروشگاه های اینترنتی اعتماد ندارند و ترس از این دارند که محصول مورد نظر برایشان ارسال نشود. فروشگاه شوپیکا برای رفاه حال مشتریان گرامی، دارای ضمانت و برگشت محصول می باشد که پس از تحویل محصولات تمامی سفارشات شامل این ضمانت می باشند. (توجه کنید ضمانت تعویض داریم، نه ضمانت کنسل کردن سفارش. یعنی اینکه پس از واریز وجه سفارش فقط میتوانید سفارش خود را تغییر دهید و امکان کنسل کردن سفارش نیست). این ضمانت ها عبارتند از:

۱ ) در صورتی که لباس یا محصول ارسالی برای مشتری از نظر سایز مناسب نباشد، اگر این اشتباه از طرف فروشگاه باشد، با هزینه فروشگاه محصول ارسالی تعویض می شود ولی اگر از جانب مشتری باشد، امکان تعویض محصول نمی باشد. (لذا به مشتریان عزیز تاکید میکنیم که برای سفارش لباس قد و وزن دقیق خود را وارد نمایند.)

۲ ) چنانچه بسته ارسالی به هر دلیلی سالم به دست مشتری نرسد، فروشگاه با هزینه خود سفارش مشتری را تعویض می کند.

۳ ) ضمانت تعویض محصول برای مشتریان نهایت تا سه روز پس از رسیدن محصول می باشد. (یعنی تا سه روز پس از رسیدن محصول، مشتری باید درخواست تعویض را به همکاران ما اطلاع بدهد و پروسه تعویض باید طی نهایت ده روز انجام شود)

۴ ) ضمانت تعویض محصول برای سفارش های چاپی امکان پذیر نمی باشد.

۵ ) در صورتی که مشتری پس از دریافت محصول از خریداری آن منصرف شد، امکان تعویض و یا برگشت محصول نمی باشد. لذا در خرید خود کاملا دقت کنید.

X