حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

روند ارسال سفارشات تهران

برای مشتریان عزیز تهرانی دو نوع ارسال فراهم شده است.

۱ ) ارسال سفارش با پیک فروشگاه (تحویل یک الی سه روز کاری)

در این نوع ارسال سفارش شما عزیزان پس از آماده سازی سفارش تحویل پیک فروشگاه می شود و زمان رسیدن سفارش با این نوع ارسال بین یک الی سه روز کاری می باشد. البته این بدین معنی نیست که سفارش شما حتما سه روز طول میکشه. بعضا ممکنه تو همون روزی که سفارش میدید سفارشتون بدستتون برسه و معمولا نهایت یک روز بعد سفارش به دستتون میرسه ولی نهایت زمانی که ممکنه سفارشتون به دستتون برسه سه روز کاریه.

۲ ) ارسال سفارش با پیک ویژه (تحویل ۴ الی ۶ ساعت کاری)

در این نوع ارسال سفارش شما عزیزان بلافاصله پس از ثبت سفارش آماده میشه و تحویل پیک داده میشه و طی زمان ۴ الی ۶ ساعت کاری به دست شما عزیزان می رسد. (در خیلی از موارد در کمتر از دو ساعت سفارش تحویل داده می شود ولی نهایت زمان رسیدن ۶ ساعت کاری است)

 

مشتریان عزیز تهرانی که میخوان سفارششونو سریع تحویل بگیرن دیگه استرس زمان تحویل گرفتن بسته رو نداشته باشید. با خرید از فروشگاه سرخابی سفارشتونو در سریعترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 

روند ارسال سفارشات شهرستان

سفارشات مشتریان عزیز شهرستانی سه بار در طول هفته ارسال میشه. و این ارسال با پست پیشتاز انجام می شود.

لذا سفارشات شما عزیزان معمولا بین ۲ الی ۵ روز کاری بسته به نوع سفارش و محل رسیدن بسته تحویل داده می شود. (مثلا مرکز استان ها سریعتر و مناطق روستایی دیرتر توزیع می شود)

ولی شما عزیزان هم اگه برای تحویل گرفتن سفارشتون عجله دارید و میخواید سفارشتون سریعتر به دستتون برسه میتونید با همکاران ما تماس بگیرید تا شما عزیزان رو راهنمایی کنند.

  • توجه داشته باشید که این زمان برای سفارش های چاپی ممکنه یک روز بیشتر طول بکشه. ولی سفارش هایی که آماده هستند مثل لباس های بدون چاپ یا کفش و توپ طی همین زمان تحویل داده می شود.
X